Innowacyjna marka akcesoriów komputerowych j5create w ofercie ACTION S.A.

Spółka ACTION S.A., centrum dystrybucji e-commerce, została oficjalnym partnerem producenta marki j5create – czołowej firmy w dziedzinie produkcji akcesoriów komputerowych, która w tym roku obchodzi swoje 19. urodziny. Od początku istnienia, marka j5create kieruje się misją dostarczania klientom eleganckich, innowacyjnych, uniwersalnych i łatwych w użyciu rozwiązań wysokiej jakości. 

Producent marki j5create jest znany z wprowadzania rozwiązań, które ułatwiają użytkownikom integrację różnych urządzeń i interfejsów, zwłaszcza w kontekście nowoczesnych laptopów, komputerów oraz innych urządzeń, które często posiadają ograniczoną liczbę portów. Inżynierom produktów z logo j5create zależy, by były one maksymalnie kompatybilne z różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi, co sprawia, że są one popularne zarówno wśród użytkowników domowych, jak i profesjonalnych. 

Asortyment produktów j5create oferuje szeroką gamę produktów, w tym: adaptery USB-C do różnych interfejsów, takich jak HDMI, VGA, Ethernet itp., huby USB-C umożliwiające rozszerzenie portów na laptopach i komputerach, karty przechwytujące wideo USB do przechwytywania i strumieniowania treści wideo, kable i przejściówki kompatybilne z najnowszymi standardami, takimi jak USB 3.0/3.1 i USB-C, akcesoria audio-wideo, takie jak konwertery HDMI, czy adaptery. 

Misją firmy jest tworzenie takich produktów, które dostarczają użytkownikom na całym świecie niezapomnianych wrażeń opartych o proste i wydajne urządzenia marki j5create. Dlatego też firma tak mocno inwestuje środki w to, by jej produkty współpracowały w pełnym zakresie, niezależnie od platformy czy systemu operacyjnego. - mówi Chuck Akins, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w j5create.

Pierwszym produktem j5create, który zyskał światową sławę, była stacja Newpoint. Stacja ta trafiła na rynek w 2010, stając się jedną z pierwszych na świecie stacji dokujących USB™ 2.0, używająca smukłej, zakrzywionej obudowy ze stopu aluminium. Następnie do oferty j5create dołączyły adaptery wyświetlacza USB™, działające jak zewnętrzne karty graficzne. Przełomowym okazał się jednak rok 2012, kiedy zespół inżynierów marki opracował rewolucyjną technologię międzyplatformową, Wormhole™, która usuwa bariery między różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi, pozwalając im na płynną współpracę. Stacja dokująca USB™ 3.0 Wormhole™ zdobyła Nagrodę Innowacji CES 2012 oraz Nagrodę Best Choice Computex 2012. Od tego czasu firma rozwija kolekcję Wormhole™, zdobywając liczne nagrody za innowację. Wraz z rozwojem marki rósł też w siłę zespół j5create. Dziś firma, zaczynająca od biura w jednym pokoju, posiada cztery siedziby na całym świecie, sprzedaj rocznie średnio 3 miliony produktów. 

Nasze marki i projekty