Action wystawcą na międzynarodowych targach IFA w Berlinie

Już od 2 do 6 września będzie miała miejsce kolejna edycja prestiżowych targów IFA w Berlinie – cyklicznego wydarzenia, będącego jednym z najważniejszych tego typu na rynku technologii. Action zaprezentuje tam swoją ofertę, jak i również będzie miało możliwość pozyskania nowych produktów.

Action weźmie udział w IFA – Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej już na początku września. Firma przedstawi tam swoją ofertę produktową, opowie o atutach współpracy ze swoimi partnerami, a także będzie miała szansę na pozyskanie nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz towarów do swojego asortymentu. Marka własna Action, Actina, przygotowała na tę okazję specjalne stoisko dla graczy, gdzie zaprezentuje kompleksową ofertę swoich komputerów. Action będzie wystawcą przez całe 5 dni targów, a stanowisko firmy będzie się znajdować w miejscu o nazwie Hall 25 | 101-07. 

Wrześniowe targi w stolicy Niemiec są jednymi z największych i najstarszych wystaw technologii w Europie i od lat stanowią miejsce spotkań kluczowych detalistów, kupców oraz ekspertów z branży i mediów. IFA to doskonałe miejsce na przegląd innowacyjnej technologii. W połączeniu z obecnością istotnych graczy z sektora z ponad 130 krajów, stwarza to wspaniałe możliwości do nawiązania współpracy, zdobycia klientów, dostawców i najnowocześniejszych na rynku produktów. Targi IFA 2022 odbędą się w Messe Berlin Exhibition Grounds i będą trwały od 2 do 6 września. 

Nasze marki i projekty