Action S.A. już we wrześniu na łódzkiej Konferencji KIKE

ACTION Business Center – dział w ACTION S.A., który jest odpowiedzialny za dystrybucję rozwiązań zaawansowanych - będzie partnerem na tegorocznej edycji Konferencji KIKE – jednego z najważniejszych wydarzeń w branży telekomunikacyjnej w Polsce. Od 19 do 21 września KIKE oferuje możliwość zobaczenia najnowocześniejszych technologicznych rozwiązań w sektorze, a także uczestniczenie w warsztatach i wykładach.

Konferencja KIKE jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych spotkań branży telekomunikacyjnej w naszym kraju. Wydarzenie stwarza możliwość prezentacji produktów i usług dla wszystkich podmiotów z sektora, a jednocześnie stanowi idealne miejsce do wymiany doświadczeń. Podczas konferencji będzie można zdobyć wiedzę o aktualnych trendach na rynku operatorskim oraz poznać nowe rozwiązania w zakresie biznesowym, technologicznym oraz prawnym. ACTION Business Center, w roli partnera, będzie miało okazję pokazać swoją ofertę wśród największych graczy z branży.

- Bardzo cieszymy się, że ACTION Business Center będzie partnerem na tak prestiżowym wydarzeniu jakim jest Konferencja KIKE. Zależy nam na ciągłym udoskonalaniu rozwiązań, które oferujemy zarówno pod względem produktów, jak i usług, a konferencja stwarza możliwości na poszerzanie obu tych kategorii. Jesteśmy bardzo dumni z możliwości prezentacji własnej oferty, ale liczmy również na nawiązanie współpracy z cennymi graczami z branży - powiedział Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD w Action S.A.

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi i będzie trwało od 19 do 21 września, a w tegorocznej edycji konferencji weźmie udział niemal 600 uczestników oraz ponad 100 wystawców i sponsorów. ACTION Business Center stanowi jeden z trzech filarów biznesu ACTION S.A i zajmuje się dystrybucją rozwiązań zaawansowanych. Przedstawiciele tego segmentu spółki będą obecni przez całe trzy dni konferencji na stanowisku o numerze E12. 

 

Nasze marki i projekty