kariera

Key account manager ds. projektów marketingowych

Miejsce pracy: Zamienie

Zakres obowiązków:

Twoje Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów dla serwisu www.gram.pl
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Współtworzenie projektów marketingowych
  • Współpraca z domami mediowymi, agencjami, producentami itp.
  • Sprzedaż powierzchni reklamowej, eventów, akcji specjalnych, projektów marketingowych
  • Monitorowanie i rozliczanie kampanii
  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach marketingowych

Wymagania:

Jeśli masz:

  • Doświadczenie we współpracy z domami mediowymi
  • Doświadczenie w sprzedaży projektów marketingowych
  • Nastawienie na cel i jego realizację
  • Umiejętności komunikacyjne czyli zarządzania klientem w całej organizacji
  • Znajomość rynku digital

A do tego potrafisz:

  • Działać kreatywnie
  • Umiejętnie podkreślać wartości firmy
  • Łączyć to co najistotniejsze dla firmy, z tym co jest ważne i oczekiwane przez klienta

To właśnie znalazłeś swoje miejsce u Nas!

Oferujemy:

Mamy dla Ciebie:

  • Rozwój związany z gamingiem, esportem, digitalem
  • Szkolenia z zakresu marketingu i digitalu
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport, Siłownia, Sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną i to wszystko na terenie firmy

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Kariera

Proces rekrutacji

01

Zaaplikuj

jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoje CV

02

Poczekaj na nasz znak

dostajemy CV od wielu kandydatów, a chcemy ze wszystkimi aplikacjami się zapoznać. Dlatego odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów, z którymi będziemy chcieli lepiej się poznać

03

Poznajmy się

na pierwszym spotkaniu przekonaj dział HR, że właśnie na Ciebie czekał

04

Spotkanie z przełożonym

jesteś prawie na mecie, teraz tylko pokaż swoje kompetencje zawodowe osobie, która wkrótce może stać się Twoim przełożonym

05

Ostatnia prosta

po spotkaniach wewnętrznych wybierzemy najlepszego kandydata i z pewnością damy Ci znać bez względu na wynik rekrutacji

06

Jesteś na pokładzie

czas zacząć przygodę w Action

Nasze marki i projekty