#
Jesteś na stronie głównej # #

Dlaczego Action?

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że w życiu lubisz wyzwania. Niezależnie od tego czy właśnie rozpoczynasz budowanie swojej kariery czy jesteś długoletnim ekspertem – wiesz, czego chcesz.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, a my postawimy właśnie na Ciebie, jedno jest pewne: z odpowiednią motywacją i duchem współpracy, dasz radę zrealizować więcej niż myślisz.

W Grupie Kapitałowej ACTION S.A. wierzymy, że jest tyle dobrych i ciekawych rzeczy do zrobienia, że nie ma co czekać. Warto zacząć przygodę już dziś. Zapraszamy wszystkich ambitnych, uczciwych, z otwartymi umysłami i gotowymi do pracy w dynamicznym środowisku.

Zalety pracy w Action. Poznaj nas

Kariera

Stawiamy na indywidualną ścieżkę Twojej kariery, którą będziesz mógł rozwijać z naszymi ekspertami. Każdemu pracownikowi umożliwiamy awans pionowy i poziomy, również pomiędzy działami.

Rozwój

Zadbamy o Twój rozwój. Sami szkolimy naszych pracowników, ale również umożliwiamy naszym pracownikom wzięcie udziału w warsztatach i szkoleniach zewnętrznych, dzięki którym mogą oni poszerzać swoje kompetencje.

Środowisko pracy

Gwarantujemy nie tylko komfortowe miejsce pracy, stołówkę w firmie, ale także parking przed siedzibą Action. Warunki pracy u nas dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sport

Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcamy wszystkich naszych pracowników. Dlatego oprócz pakietu sportowo – rekreacyjnego, mamy dla nich własną salę do squash’a oraz siłownię. Wspieramy też wszystkich pracowników-zawodników, którzy zespołowo reprezentują naszą firmę w biznesowych pucharach.

Bezpieczeństwo

Udostępniamy ofertę ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej dla pracowników i członków ich rodzin.

Inne benefity

Wspólnie świętujemy sukcesy naszych pracowników i firmy. Pamiętamy także o świątecznej paczce dla najmłodszych dzieci naszej kadry. A jeśli Twoją pasją jest muzyka, możesz realizować swoje hobby w firmowym klubie muzycznym.

#