#
Jesteś na stronie głównej # #

Activejethttp://www.activejet.pl

Activejet specjalizuje się w produkcji światowej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W swojej ofercie posiada również zasilacze, oświetlenie oraz akcesoria komputerowe i biurowe. Dzięki innowacyjnej technologii i zaawansowanym działaniom marketingowym, marka Activejet cieszy się najwyższą rozpoznawalnością i popularnością wśród użytkowników. Zgodnie z danymi międzynarodowej firmy analitycznej IDC, Activejet jest marką nr 1 pod względem ilościowej sprzedaży na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, i to zarówno w segmencie tuszów, jak i tonerów. Jest również laureatem licznym wyróżnień konsumenckich (m.in. 9 Złotych Laurów Konsumenta i 5 tytułów Konsumenckiego Lidera Jakości). Marka posiada szerokie certyfikacje m.in. ISO, CE, TUV Rheinland.

Actinahttp://www.actina.pl

Pierwsze komputery marki Actina trafiły do sprzedaży w 2001 roku. Od tego czasu ACTION S.A. stale wzbogaca i rozszerza ofertę, koncentrując się głównie na zaawansowanych technologiach, a od 2006 roku oferuje użytkownikom rodzinę profesjonalnego oprogramowania do zdalnego i lokalnego zarządzania komputerami w sieci oraz ich zasobami: Actina Data Manager (ADM), Actina Diagnostic Soft (ADS) oraz Actina Remote Management Software (ARMS). W 2006 roku firma uruchomiła linię produkcji serwerów Actina Solar, uzupełniając tym samym ofertę komputerów skierowaną do klienta korporacyjnego i ośrodków akademickich.

SFERIShttp://www.sferis.pl

Sferis to sklep on-line o domenie Sferis.pl, oferujący produkty z wielu różnych kategorii, w tym m.in. elektronikę użytkową, gry, artykuły dziecięce, sprzęt optyczny, akcesoria do samochodu czy produkty dedykowane majsterkowaniu i urządzaniu wnętrz. Na rynku istnieje od 1992 r., a od 2007 r. należy do Grupy Kapitałowej ACTION S.A.

Actishttp://www.actis.com.pl

Marka Actis funkcjonuje na rynku od 2011 r. W swojej ofercie posiada szeroką gamę tuszów, tonerów i oświetlenia dedykowanych przetargom i szerokiej dystrybucji. Wszystkie jej produkty spełniają wymogi norm jakościowych, a dzięki stałemu nadzorowi i badaniom kontrolnym, gwarantują wysoką jakość wydruku w niskiej cenie.

Gram.plhttp://www.gram.pl

Gram.pl to jeden z największych polskich serwisów społecznościowo-redakcyjnych o grach komputerowych, konsolowych oraz szeroko pojętej rozrywce dla graczy w Polsce. To także największy polski sklep internetowy z szerokim asortymentem gier, akcesoriów komputerowych i konsol.

Actionmedhttps://actionmed.pl/

Actionmed był spółką działającą w ramach Grupy Kapitałowej Action S.A., po połączeniu spółek pod koniec 2019 roku jest działem oferującym najnowocześniejsze rozwiązania, technologie i usługi w obszarze ochrony zdrowia.
Jesteśmy partnerem wiodących światowych producentów rozwiązań dla medycyny, w tym: Siemens, DMS, Apelem, Stratos, WDM, Apostore i wielu innych.

#