#
Jesteś na stronie głównej # #

Warunki opłat logistycznych ACTION wg zmian z dnia 1 sierpnia 2018 r.

Szanowni Państwo!

Informujemy że zamówienia złożone u handlowca przed godz. 17:00 lub wysłane przez I-serwis w opcji „Kup samodzielnie” do godziny 18:00 (każdego dnia roboczego) zostaną nadane jeszcze tego samego dnia. Zgodnie z umowami zawartymi ze spedytorami przesyłka powinna zostać doręczona następnego dnia roboczego po wysyłce z ACTION. Pozostałe zamówienia przyjęte do realizacji po godzinie 18.00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

Wszystkie wysyłane przesyłki objęte są ubezpieczeniem do czasu odebrania go przez odbiorcę od spedytora. W przypadku niezgodności towaru lub fizycznego uszkodzenia przesyłki odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu niezgodności w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej oraz dostarczenia go do firmy ACTION w ciągu 24 godzin od daty dostawy. ACTION nie gwarantuje terminowego dostarczenia towaru przez spedytora.

Koszty transportu naliczane będą według tabeli opłat logistycznych ACTION (poniżej).
Tabela zaktualizowana w dniu 1 sierpnia 2018 r.

RODZAJ OPŁATY RODZAJ WYSYŁKI
Wysyłka do siedziby klienta Wysyłka na adres klienta końcowego
Transportowa

15,90 zł netto
Uwaga: koszt wysyłki spada do 9,90 zł netto po przekroczeniu przez Klienta progu zakupów 200 tys. zł netto w danym miesiącu

* faktura, w której produkty Activejet, ACTIS, Tuckano i SAM CLEAR przekraczają wartość 700 zł netto jest zwolniona z opłaty transportowej. Wyjątek ten ma zastosowanie tylko dla wysyłek do siedziby klienta.

15,90 zł netto
Wielkogabarytowa brak (zryczałtowana opłata wliczona w cenę produktu)
Wysyłka przez WebService 15,90 zł netto
Wysyłka na sobotę 25 zł netto za fakturę -
Opłata pobranie 0,5% wartości zamówienia, nie mniej niż 5 zł netto

Szczegółowe zasady naliczania kosztów transportu:

Produkty gabarytowe

W przypadku produktów oznaczonych w systemie jako wielki gabaryt nie jest pobierana dodatkowa opłata. Zryczałtowana opłata jest już wliczona w cenę produktu i na fakturze nie będzie widoczna dodatkowa pozycja dotycząca przesyłki produktów wielkogabarytowych.

Jeżeli na zamówieniu znajduje się choć jeden produkt niegabarytowy, to dodatkowo zostanie doliczona opłata transportowa 15,90 zł netto.

Nie jest możliwe wysłanie przesyłki wielkogabarytowej na sobotę.

Pozostałe przesyłki (paczki)

Koszt wysyłki pojedynczego zamówienia wynosi 15,90 PLN netto.

Faktura, na której produkty Activejet, ACTIS, Tuckano i SAM CLEAR przekraczają wartość 700 zł netto jest zwolniona z opłaty transportowej. Zwolnienie z opłaty nie dotyczy zamówień i wysyłek na adres klienta końcowego.

Wszystkie zamówienia wysłane do realizacji do godziny 18:00 zostaną nadane tego samego dnia roboczego. Zamówienia skierowane do realizacji po tej godzinie zostaną przesunięte na następny dzień roboczy.

Wysyłka na sobotę

W przypadku zamówień towaru z dyspozycją dostawy na sobotę do bieżącej faktury doliczona zostanie opłata za wysyłkę na sobotę w wysokości 25 PLN netto. Koszt ten nie sumuje się z opłatą transportową za wysyłkę na pojedynczy adres wysyłkowy.

Wysyłki są realizowane wyłącznie do miejscowości gwarantowanych przez przewoźnika. Ponadto nie jest możliwe zlecenie przesyłki na sobotę na adres klienta końcowego.

Opłata „za pobraniem”

Klienci nie posiadający limitu kredytowego ponoszą dodatkową opłatę „za pobraniem”. Istnieje także możliwość uruchomienia dla Państwa „usługi za pobraniem dla Klienta ostatecznego”. Usługa ta dostępna będzie po odesłaniu podpisanej przez Państwa umowy (umowa dostępna na stronie i-serwis). Koszt netto usługi „za pobraniem” wynosi 0,5% wartości zamówienia nie mniej jednak niż 5 PLN netto. Koszt ten jest doliczany bezpośrednio do bieżącej faktury.

Opłaty za usługi informatyczne:

XML

Opłata rejestracyjna 500 PLN netto, dodatkowa opłata abonamentowa 100 PLN netto miesięcznie.

Zwolnienie z opłaty za podłączenie: obrót 15 000 PLN netto za ostatnie 3 miesiące lub obrót 10 000 PLN netto za ostatni miesiąc.

Zwolnienie z opłaty abonamentowej: obrót 15 000 PLN netto za ostatnie 3 miesiące lub 5 000 PLN netto za ostatni miesiąc.

Web Serwis

Opłata rejestracyjna 2 000 PLN netto, dodatkowa opłata abonamentowa 200 PLN netto miesięcznie.
Zwolnienie z opłaty za podłączenie: obrót 150 000 PLN netto za ostatnie 3 miesiące lub obrót 100 000 PLN netto za ostatni miesiąc.

Zwolnienie z opłaty abonamentowej: obrót 150 000 PLN netto za ostatnie 3 miesiące lub obrót 50 000 PLN netto za ostatni miesiąc.

Indywidualny znak wodny

Opłata abonamentowa za nakładanie indywidualnego znaku wodnego do zdjęć pobieranych z ACTION: 200 PLN netto miesięcznie.

Data:: 2018-07-31 powrót
#