#
Jesteś na stronie głównej # #

Warsztaty serwerowe ACTION BYOS 2019 już za nami

Action Business Center w ostatnim czasie, pośród wielu szkoleń i warsztatów dla resellerów, zorganizował szkolenie warsztatowe z technologii i produktów serwerowych w dwóch lokalizacjach: podwarszawskim Zamieniu 12 marca i Wieliczce, 13 marca.

ACTION S.A. zgodnie z założeniami strategii bardzo mocno rozwija dział dystrybucji z wartością dodaną, w co wchodzi działalność szkoleniowa dla swoich partnerów.

- Dziś w tym biznesie od VAD-u nie ma ucieczki. Kto poważniej myśli o rozwoju, ten musi dostarczać swoim partnerom przede wszystkim wiedzę, na której wypracują oni kompetencje potrzebne do prowadzenia swojego biznesu. Dlatego BYOS – mówi Piotr Głydziak, Dyrektor Action Business Center w ACTION S.A.

W ramach tego szkolenia zarówno w siedzibie Action, jak i wyjazdowo – w Wieliczce, miał miejsce obszerny warsztat z instalacji, konfiguracji i wirtualizacji Windows Server. Uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami serwerowymi firmy Intel i ofertą Western Digital – największego dostawcy produktów i rozwiązań do przechowywania danych. Każdy uczestnik otrzymał dyplom z potwierdzeniem udziału w warsztatach.

Data:: 2019-03-28 powrót
#