#
Jesteś na stronie głównej # #

Odwołanie członka zarządu

Zmiana w składzie zarządu ACTION S.A.

W firmie od ponad roku trwa sanacja, w ramach której zmienia się model biznesu Spółki, a to wpływa na modyfikację struktury organizacji.

Dlatego, od 12 października br. Zarząd ACTION S.A. w restrukturyzacji jest dwuosobowy. Na czele spółki pozostaje Pan Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A. i Pan Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A. Natomiast Pan Edward Wojtysiak będzie współpracował ze Spółką w ramach obszaru przetargów.

- Wieloletnie doświadczenie i świetna znajomość segmentu przetargów to unikatowy know-how Edwarda, który w Action bardzo cenimy. Nie bez znaczenia są też sukcesy, które od 2004 roku odnosił dla naszej organizacji najpierw jako pełnomocnik ds. przetargów, a od 2008 roku jako członek zarządu ACTION S.A. To właśnie Edwardowi zawdzięczamy wygrany kontrakt na dostawę serwerów marki własnej Action (Actina Solar) do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie (CERN). Dlatego chciałbym mu za to wszystko jeszcze raz podziękować i życzyć kolejnych wybitnych osiągnieć – mówi Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A. 

Data:: 2017-10-12 powrót
#