#
Jesteś na stronie głównej # #

Najnowsza wersja benchmarku BAPCo® SYSmark® 2018 już w ACTION S.A.

Laboratorium testowe BAPCo®, które działa w ramach ACTION Business Center poszerzyło swoją ofertę o najnowszą wersję profesjonalnego benchmarku BAPCo SYSmark 2018. Wyniki SYSmarka są jednym z wymogów w wielu postępowaniach przetargowych.

ACTION S.A. współpracuje z BAPCo od 2013 r. To amerykańskie konsorcjum, które  zrzesza m.in. takie firmy jak: Microsoft, Intel, Samsung, Lenovo – na co dzień zajmuje się opracowaniem serii benchmarków SYSmark przeznaczonych do testowania wydajności komputerów.

Programy testowe, których autorem jest konsorcjum BAPCo to uznany standard pomiaru rzeczywistej wydajności komputerów, pozwalający wykazać realne osiągi urządzenia w zaawansowanych aplikacjach użytkowych takich jak Microsoft Office 2016, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat czy Google Chrome.

- Uzupełnienie naszej gamy testów o najnowszą wersję SYSmarka oraz MobilMarka gwarantuje nam pełne pokrycie z obecnymi wymogami wielu przetargów i umożliwia przygotowanie wydajnych komputerów do nadchodzących postepowań przetargowych. Ponadto, możemy zaoferować naszym partnerom i innym firmom przeprowadzenie komercyjnych testów z wykorzystaniem programów konsorcjum BAPCo na komputerach ACTINA, jak i na powierzonych urządzeniach, w tym laptopach. Dzięki zapleczu Action Business Center możemy takie testy prowadzić w różnych konfiguracjach oraz dobierając odpowiednie podzespoły, co może być dodatkowym atutem dla klientów - komentuje Maciej Rychta, Kierownik ds. Badań i Rozwoju w ACTION S.A.

ACTION S.A. dysponuje również testami: SYSmark 2014 1.5, SYSmark 2014 SE. Ofertę dopełnia test dedykowany notebookom: MobileMark 2014 1.5.

Data:: 2018-10-23 powrót
#