#
Jesteś na stronie głównej # #

Druga edycja ACTION BYOS 2017 już za nami

12 i 14 września ACTION S.A. gościł swoich partnerów na kolejnej edycji szkoleń z cyklu ACTION BYOS (BYOS: Build Your Own Server). Spotkania dla klientów i integratorów specjalizujących się w technologiach serwerowych odbyły się w Wieliczce i podwarszawskim Zamieniu, gdzie mieści się siedziba ACTION S.A. W sumie wrześniowa edycja ACTION BYOS zgromadziła ponad 100 uczestników. Obok szkolenia warsztatowego, zgormadzeni goście mieli okazję odwiedzić stoiska producentów branży enterprise. W tej edycji swoje rozwiązania zaprezentowali: Intel, HGST, Microsoft, Actina Solar, EVER i GOODRAM.

Spotkania ACTION BYOS to dla partnerów wyśmienita okazja do zapoznania się z najnowszymi zmianami technologicznymi oraz najnowszymi trendami na rynku. Trzeci kwartał tego roku upłynął pod znakiem rozmaitych premier światowych producentów, jak chociażby prezentowana podczas spotkania przełomowa platforma Intel® Xeon® Scalable® czy nowe dyski helowe 12TB HGST. Dużym zainteresowaniem uczestników szkoleń cieszyły się także niedawno wprowadzone do sprzedaży serwery Actina Solar 210 X7 oparte na platformie Intel® Xeon® Scalable®. 

- Podczas tegorocznego cyklu spotkań zwracaliśmy uwagę na ciągłość pracy infrastruktury. Stąd, podjęliśmy decyzję, aby przedstawić nową linię UPS-ów do zastosowań serwerowo-sieciowych marki EVER. Nie zabrakło także warsztatów z zakresu oprogramowania. Nasi goście uzyskali cenny pakiet informacji o tym, jak utworzyć  klaster wysokodostępny oraz tzw. środowisko hiperkonwergentne w oparciu o oprogramowanie Microsoft Windows Server 2016. – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki Actina w ACTION S.A.

Cykl spotkań ACTION BYOS jest częścią działalności szkoleniowej Action Business Center

W ramach realizowanej w tym obszarze strategii ACTION S.A. kładzie nacisk na cykliczne spotkania ze swoimi partnerami. Są to na przykład warsztaty z zakresu smart home, monitoringu wizyjnego czy NAS-ów. Klienci mogą wówczas w praktyce poznawać możliwości jakie dają prezentowane na spotkaniach technologie. 

- W ramach Action Business Center intensyfikujemy szkolenia dla naszych partnerów, na których. skupiamy się na przekazywaniu wiedzy o produktach specjalistycznych. Wychodzimy z założenia, że wiedza praktyczną jest dziś istotną przewagą konkurencyjną, dzięki której nasi partnerzy mogą zwiększyć sprzedaż w tym segmencie. – podsumowuje Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A. 

W linku relacja wideo z wydarzenia:  https://youtu.be/ZW-YCNJkvbY, a poniżej zdjęcia z ACTION BYOS 2017

Data:: 2017-10-13 powrót
#