#
Jesteś na stronie głównej # #

Action z najlepszym magazynem w branży dystrybucji IT

Redakcja magazynu Eurologistics, specjalistycznego czasopisma branży logistycznej, opracowała ranking czołowych firm pod względem rozwiązań logistycznych w Polsce. Wśród najlepszych znalazł się usytuowany w Zamieniu magazyn własny ACTION S.A., który uplasował się na 26. miejscu zestawienia, wyprzedzając międzynarodowych liderów w zakresie e-zakupów spożywczych czy e-butików odzieżowych. Warto zaznaczyć, że Action to jedyny przedstawiciel branży dystrybucji IT, który został uwzględniony w rankingu.

Redakcja Eurologistics przygotowała zestawienie w oparciu o następujące kryteria: innowacyjność w podejściu do organizacji łańcucha dostaw, unikalność organizacji łańcucha dostaw, praktyczne umiejętności współpracy nad usprawnieniami procesów logistycznych, organizacja łańcucha dostaw na tle innych firm, zrozumienie ograniczeń jakościowych i ilościowych w łańcuchu dostaw oraz zaangażowanie w procesy logistyczne i rzetelność biznesowa. W każdej kategorii jury konkursowe przyznawało od 1 do 10 punktów, a ostateczną ocenę wystawiano po uwzględnieniu całkowitej liczby wskazań na dany podmiot. Action, choć konkurowało ze światowymi gigantami pokroju IKEA czy Unilever, zostało szczególnie docenione za innowacyjność oraz organizację logistyczną.

– Miejsce w rankingu czołowych firm pod względem rozwiązań logistycznych to dla nas miłe wyróżnienie, które stanowi także potwierdzenie słuszności obranej przez nas strategii ciągłego doskonalenia zaplecza magazynowego. – powiedział Edward Wojtysiak, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A. – Jesteśmy firmą dystrybucyjną, więc sprawna logistyka jest kluczowa dla naszej działalności. Nie tylko pozwala na lepszą organizację i ewidencję naszych zasobów, ale przede wszystkim doskonale odpowiada na potrzeby naszych klientów. Pozycja w rankingu Eurologistics to również potwierdzenie, że pod względem logistycznym Action jest zdecydowanym liderem w swojej branży.

Zaplecze logistyczne Action S.A. to prawie 40 tys. m kw. własnej powierzchni magazynowej, własny system WMS i pełna automatyzacja pracy. Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu magazynowi, Action jest w stanie przygotować nawet 100 tys. paczek dziennie, które może dostarczyć w ciągu 24h do Polski i w ciągu 48h do dowolnego miejsca na świecie.

Więcej informacji w dziale Logistyka.

 

Data:: 2017-01-10 powrót
#