#
Jesteś na stronie głównej # #

Action współpracuje z AxxonSoft

Action S.A., jako Action Business Center, rozszerzył współpracę z AxxonSoft, wiodącym producentem systemów do zarzadzania i analityki wideo. Jednocześnie polski dystrybutor wprowadził do swojego portfolio serwerów Actina Solar rozwiązania do monitoringu obiektów i analizy obrazów.

W ramach współpracy z AxxonSoft, Actina Solar przygotowała specjalne konfiguracje serwerów przeznaczonych do monitoringu CCTV. Pozwalają one na instalację i integrację z systemem VMS (Video Management System) AxxonNext, oferując szerokie możliwości wykorzystania: od zaawansowanej analizy materiału archiwalnego, przez analitykę na żywo, generowanie statystyk,  integrację z systemami POS, aż po rozpoznawanie twarzy i tablic rejestracyjnych.

Wskazane serwery Actina Solar przeszły szczegółowe testy AxxonSoft i uzyskały status maszyn rekomendowanych do współpracy z naszym oprogramowaniem – mówi Paweł Trojak, Prezes Zarządu w AxxonSoft Polska - Tym samym potwierdzamy bardzo wysoką stabilność oraz wydajność konfiguracji oprogramowania AxxonSoft z serwerami Actina Solar.

W Action Business Center stawiamy na kompleksowe podejście do oferty. Chcemy móc zapewnić klientom nie tylko komponenty, ale i gotowe rozwiązania – powiedział Piotr Głydziak, Dyrektor Działu Action Business Center, Action S.A. – Stąd, w ślad za rozszerzeniem współpracy z AxxonSoft, postanowiliśmy również rozbudować ofertę serwerów naszej marki Actina. Dzięki szerokiej ofercie kamer, rejestratorów topowych firm z branży security oraz budowie własnej linii serwerów wizyjnych, oprogramowanie tego topowego producenta stanowi dopełnienie naszego kompleksowego portfolio dla resellerów i integratorów - dodał.

Data:: 2018-07-26 powrót
#