#
Jesteś na stronie głównej # #

Action S.A. autoryzowanym sprzedawcą dysków wewnętrznych Seagate

Action S.A., w ramach działu Action Business Center, kontynuuje rozwój oferty z segmentu storage. Polski dystrybutor rozszerzył współpracę z firmą Seagate – światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do przechowywania danych, stając się tym samym jedynym w kraju autoryzowanym sprzedawcą dysków wewnętrznych tej marki.

– Zdecydowaliśmy się zacieśnić współpracę z Action S.A., aby umocnić pozycję Seagate w tej części Europy – powiedział Marcin Kaczor, Country Sales Manager, Seagate. – Action ma duże doświadczenie na rynku storage oraz szerokie kontakty z profesjonalistami z branży, dlatego wybór tej firmy na autoryzowanego sprzedawcę naszych produktów był naturalny. Jestem przekonany, że nowy etap współpracy będzie owocny dla obu stron oraz ich klientów.

– Rozwój współpracy z Seagate to owoc naszej dotychczasowej pracy na szeroko rozumianym rynku storage – powiedział Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów w Action S.A. – To niezwykle ważny element naszego biznesu, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że Seagate zauważył i docenił potencjał naszej firmy w tym segmencie. Po rozszerzeniu kontraktu z Western Digital jest to kolejny krok w stronę umacniania Action na pozycji polskiego lidera w dystrybucji rozwiązań do przechowywania danych. 

Na mocy nowego kontraktu, Action S.A. zyskał status subdystrybutora dysków wewnętrznych marki Seagate, co przekłada się na pakiet korzyści nie tylko dla samej firmy, ale przede wszystkim dla jej partnerów. Oprócz dostępu do całego portfolio rozwiązań Seagate, klienci Action będą również mieli możliwość uczestniczenia w programie partnerskim tej marki, bowiem zakupy u polskiego dystrybutora będą się przekładały na punkty w programie Insider. Ponadto, dział Action Business Center, odpowiedzialny za realizację dystrybucji z wartością dodaną, we współpracy z Seagate planuje organizację warsztatów z segmentów surveillance, NAS i enterprise.

Data:: 2018-07-13 powrót
#