#
Jesteś na stronie głównej # #

Action Business Center na targach Securex

W dniach 23-26 kwietnia Action S.A., jako Action Business Center, był jednym z wystawców na tegorocznej edycji targów Securex – największych targach branży zabezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zespół Action Business Center we współpracy z partnerami: QNAP, Western Digital, ZYXEL, LG, DAHUA, FIBARO, NewStar i ATEN, zaprezentował w Poznaniu szeroką ofertę z zakresu systemów zabezpieczeń, produktów sieciowych, smart home, rozwiązań serwerowych i storage. To był wysiłek, który zdecydowanie się opłacił. Z jednej strony mogliśmy przedstawić bogatą ofertę dystrybucyjną Action Business Center klientom, a z drugiej zacieśnić relacje z partnerami i zapoznać ich z rozwiązaniami naszej marki Actina.

– Targi Securex, jako jedno z najważniejszych wydarzeń branży, oprócz oczywistych walorów biznesowych, stanowią również doskonałą okazję do sprawdzenia samych siebie. Dzięki dziesiątkom, a nawet setkom rozmów z klientami, możemy zweryfikować, czy idziemy z duchem szybko rozwijającego się rynku i czy jesteśmy w stanie sprostać jego wymaganiom zarówno pod względem oferty, jak i obsługi. Czas pokaże, jak zdaliśmy ten sprawdzian. Ja jestem pełen optymizmu – powiedział Piotr Głydziak, Dyrektor Action Business Center, Action S.A.  

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia.

Data:: 2018-05-17 powrót
#