#
Jesteś na stronie głównej # #

Actina: test PGA zdaliśmy na piątkę

Test, bo to było ogromne przedsięwzięcie dla zespołu ACTION S.A., który na co dzień zajmuje się marką komputerów Actina. Na piątkę, bo sprzęt polskiego producenta obecny był aż na pięciu stoiskach partnerów, czyli: Allegro, LG Electronics Polska, HyperX, IT Hardware i Crytek.

Fenomen PGA
Stolica Wielkopolski w dniach 12-14 października br. zamieniła się w stolicę elektronicznej rozrywki. Wszystko za sprawą 13. edycji Poznań Game Arena, czyli największych w Polsce targów gier komputerowych, rozrywki multimedialnej oraz technologii wykorzystywanych w grach wideo. Statystyki imprezy mówią same za siebie: ponad 220 wystawców, blisko 1200 stoisk do gier, 10 pawilonów pełnych multimedialnych atrakcji, prawie 80 000 fanów gier, wśród których nie zabrakło wpływowych youtuberów, polityków i kamer ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Actina dziękuje partnerom

- Nie mówilibyśmy dziś o udanym PGA, gdyby nie nasi partnerzy. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za to, że mogliśmy razem stworzyć ten idealny ekosystem dla dużych i małych fanów gamingu. Sądzę, że dzięki PGA mamy już solidny grunt do rozwoju kolejnych etapów nie tylko naszej współpracy, ale również biznesu z naszymi resellerami, dla których sprzęt gamingowy może okazać się bardzo perspektywicznym kierunkiem rozwoju – mówi Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A.

PACT wicemistrzem Polski
Finał Mistrzostw Polski ESL rozegrany na PGA należał do grupy esportowej PACT, którą wspiera sprzętowo Actina. Zawodnicy PACT uplasowali się na drugim miejscu w ESL Mistrzostwach Polski.

- Jest mi ogromnie miło, że dzięki nawiązanej latem współpracy z organizacją esportową PACT już odnotowujemy takie osiągnięcia. Jak widać idea marki Actina „testowanej przez pro graczy dla graczy” przynosi wymierne korzyści nie tylko dla nas, ale również dla naszych partnerów. To ogromna wartość dodana dla naszych resellerów – dodaje Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A.

Data:: 2018-10-19 powrót
#