#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION po raz kolejny na Poland IT Meeting

Poland IT Meeting to wydarzenie networkingowe skierowane do wszystkich osób tworzących łańcuch IT. Tegoroczna, trzecia już edycja odbyła się w dniach 8-9 czerwca br. w warszawskim hotelu LORD, a jej tematem przewodnim był CLOUD COMPUTING & SECURITY. Skierowana była do sektora klientów instytucjonalnych oraz integratorów, resellerów, dystrybutorów i producentów.

Poland IT Meeting to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie służące budowaniu bezpośrednich relacji. Odchodzi od tradycyjnej panelowej formy na rzecz spotkań w formule 1 na 1. Uczestnicy samodzielnie decydują o przebiegu wydarzenia, planując swój osobisty kalendarz spotkań. Dzięki temu, w ciągu zaledwie dwóch dni każdy z nich może odbyć ponad 30 indywidualnych spotkań.

„Uważam, iż jest to jedna z najbardziej wartościowych inicjatyw branżowych w Polsce. Dla ACTION szczególnie cenna jest formuła indywidualnych spotkań, stanowiących sedno całego wydarzenia.  Rozmowy odbyte przez naszych przedstawicieli zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami z segmentu B2B umożliwiły nam głębsze poznanie ich potrzeb, niezbędne do jeszcze trafniejszego zaadresowania oferty w tym segmencie” – powiedział Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Poland IT Meeting to spotkanie, w którym ACTION uczestniczy już od pierwszej edycji. Pozytywne doświadczenia z poprzednich lat sprawiły, że w tym roku spółka przyjęła tytuł Partnera tego wydarzenia. Ze względu na temat przewodni tegorocznej edycji, swoją obecność szczególnie zaznaczyły dwa działy: Dział Importu i Eksportu oraz Dział Rozwiązań Sieciowych, Security & Digital Signage.

„Wartością dodaną była możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami końcowymi – rozmowy z przedstawicielami instytucji, którzy wyrażali konkretne potrzeby w zakresie preferowanych rozwiązań IT. Informacje pozyskane w czasie tych rozmów pozwoliły nam na pełniejsze zrozumienie potrzeb end-userów. Uzbrojeni w tę wiedzę, możemy świadczyć jeszcze bardziej kompleksowe wsparcie dla naszych partnerów, którzy oferują usługi dla tego typu instytucji” –  dodaje Iwona Prozorowicz, Key Account Manager w Dziale Rozwiązań Sieciowych, Security & Digital Signage.

„Udział w wydarzeniu umożliwił nam dostęp do partnerów biznesowych, którzy są zainteresowani rozwinięciem współpracy na płaszczyźnie importu i eksportu. Była to też okazja do zaproszenia naszych stałych dostawców i odbiorców z zagranicy. Podczas rozmów mogliśmy zaprezentować obecnym i potencjalnym klientom nową platformę sprzedaży B2B, która miała swoją premierę w maju tego roku. System ten umożliwia dostęp on-line do ponad 20 000 produktów i jest dostępny w angielskiej i niemieckiej wersji językowej” – komentuje Illona Czyrska, Dyrektor Działu Importu i Eksportu ACTION.

 

Data:: 2017-06-13 powrót
#