#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A. z tytułem „Tytan Sprzedaży ESET 2018”

14 września br., Serock. W hotelu Narvil odbyło się dziesiąte Spotkanie Partnerów firmy DAGMA. Kulminacyjnym punktem uroczystości było rozdanie nagród TOP 10 dla najlepszych Partnerów handlowych ESET w Polsce. Wśród grona laureatów znalazła się spółka ACTION S.A.

DAGMA, dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT takich firm jak ESET, STORMSHIELD, Barracuda Networks, Safetica czy Proget podczas swojego jubileuszowego spotkania z partnerami handlowymi nagrodziła partnerów, którzy w ostatnim roku uzyskali najwyższe wyniki sprzedaży rozwiązań zabezpieczających firmy ESET. Jedna z dziesięciu statuetek powędrowała do firmy ACTION S.A.

- To dla nas ogromne wyróżnienie znaleźć się w gronie firm, które pracują głównie z rozwiązaniami ESET. A jeśli dodać do tego, fakt, że wśród nagrodzonych nie było przedstawicieli naszej bezpośredniej konkurencji, to jest to najlepszy dowód na to, że rozszerzamy unikalne kompetencje biznesowe. Wszystko po to, aby jak najpełniej i najlepiej pomagać naszym klientom. To dla nas bardzo istotne, zwłaszcza teraz, w restrukturyzacji. – mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager w ACTION S.A., która w imieniu ACTION S.A., na piątkowej gali firmy DAGMA. odebrała statuetkę Tytanów Sprzedaży ESET.

Data:: 2018-09-21 powrót
#