#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A.: poznajcie ACTINA PACT

Rok 2019 to czas nowych wyzwań dla ACTION S.A., jak również i marek z portfolio firmy. Styczeń bardzo dobrze zaczął się dla marki Actina, która – jako dotychczasowy sponsor – podjęła decyzję o rozszerzeniu współpracy z profesjonalną polską organizacją esportową PACT. Drużyna od tego momentu będzie występowała pod nazwą ACTINA PACT.

Zespół Action S.A, który na co dzień zajmuje się marką komputerów Actina podkreśla, że nowopowstała drużyna Actina PACT to ukoronowanie wytężonej pracy obu marek, których wzajemna współpraca przebiegała dotychczas niezwykle owocnie. Prace trwały od sierpnia ubiegłego roku, a kluczowym efektem, który wypracowano z sukcesem to utworzenie linii komputerów gamingowych ACTINA by PACT. Jest to wysokiej klasy profesjonalny sprzęt, który zaspokoi wymagania każdego gracza, niezależnie od poziomu zaawansowania, zwłaszcza, że każdy model dostępny w ofercie marki Actina, został przetestowany przez zawodników PACT.

- Innowacyjność i oryginalność z pewnością pomagają się wyróżnić na tle konkurencji, ale gdy dwie marki o ugruntowanej pozycji łączą swoje siły, wtedy gra wchodzi na kolejny poziom. I to w sensie dosłownym. Podczas prac przygotowawczych przenalizowaliśmy dokładnie nie tylko rynek, ale przede wszystkim potrzeby graczy. Na podstawie zabranych unikalnych informacji powstała linia komputerów Actina by Pact, która jest niezwykle wydajna, jak również i dostępna w korzystnej cenie. Już teraz mogę powiedzieć, że seria uczyniła markę Actina liderem sprzedaży w kategorii komputerów stacjonarnych na najpopularniejszej platformie handlowej w Polsce - podsumowuje Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A.

To nie koniec sukcesów. Ostatni kwartał ubiegłego roku pokazał, jak silną marką jest Actina oraz jak owocna była dotychczasowa współpraca z organizacją PACT. Sprzęt marki Actina regularnie pojawiał się na najważniejszych wydarzeniach i targach branżowych takich jak Poznań Game Arena, w strefie free2play autorskiego stoiska podczas Warsaw Games Show, czy na finałach Polskiej Ligi Esportowej.

Organizacja PACT natomiast zdobyła m.in. tytuł Mistrza Polski w Rainbow Six i srebrny medal w ESL Mistrzostwa Polski CS:GO Sezon 17. Zawodnicy pojawili się również na arenie międzynarodowej, m.in. podczas ćwierćfinałów turniejów Dreamhack Winter w Szwecji, czy Cross Border Esports w Danii. Organizacja nie tylko rozwinęła swoją infrastrukturę, ale i znacząco umocniła swoją pozycję w kraju, co pozwoliło na zajęcie prestiżowej czwartej pozycji w ogólnopolskim rankingu organizacji esportowych roku 2018 opublikowanym przez portal Weszło Esport.

Data:: 2019-01-07 powrót
#