#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A. na targach IT Future Expo

20 września stadion PGE Narodowy w Warszawie stanie się mekką dla wszystkich zainteresowanych technologiami IT dla biznesu. Pośród szerokiego grona wystawców swoją ofertę zaprezentuje Actina Solar, marka serwerów należąca do firmy ACTION S.A. Partnerem stoiska będzie AxxonSoft, producent oprogramowania do zarzadzania i analityki wideo.

Wydarzenie IT Future Expo odbywa się już po raz szósty. Co roku przyciąga międzynarodowych oraz polskich gości i wystawców, którzy oferują rozwiązania z szeroko pojętego IT. Wrześniowe targi to również miejsce wymiany doświadczeń osób z branży podczas konferencji i networkingu.

-  Aby prowadzić dziś biznes w IT, niezbędne jest poszukiwanie nowych klientów. Targi takie jak IT Future Expo zdecydowanie ułatwiają ten pierwszy kontakt. Pozwalają także pogłębić dotychczasowe relacje biznesowe. Dlatego zdecydowaliśmy się w nich uczestniczyć – zauważa Piotr Głydziak, Dyrektor działu Action Business Center, Action S.A.

ACTION S.A. na IT Future Expo będzie prezentował swoją ofertę w oparciu o produkty z portfolio serwerów Actina Solar, które napędza software sygnowany jakością firmy AxxonSoft - wiodącego producenta systemów do zarządzania i analityki wideo. Obie firmy poszerzyły zakres współpracy od lipca tego roku.

- Jak mówią, od słów do czynu. I tak jest i w tym przypadku. W wakacje przekazaliśmy rynkowi informację o tym, że zacieśniamy współpracę z AxxonSoft. Na targach chcemy pokazać w jaki sposób działa ta współpraca i jakie wymierne korzyści ma dla naszych partnerów. Serdecznie więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko nr 76 – dodaje Piotr Głydziak.

Więcej informacji o targach na http://itfuture.pl/

Data:: 2018-09-05 powrót
#