#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A rozszerza portfolio o produkty i rozwiązania TELKOM-TELMOR

ACTION S.A. został oficjalnym dystrybutorem produktów firmy TELKOM-TELMOR –najwyższej klasy urządzeń służących do przetwarzania sygnałów. Współpraca dotyczy pełnego portfolio polskiego producenta.

 

Action nawiązał współpracę z TELKOM-TELMOR w ramach rozwoju działu Smart Home,  Security & Digital Signage, którego oferta składa się zarówno z produktów B2B, dedykowanych dla profesjonalnych instalatorów i integratorów systemów, operatorów sieci kablowych, deweloperów i projektantów, jak i produktów konsumenckich dostępnych w szerokiej dystrybucji.

 

– ACTION posiada szerokie kompetencje na rynku instalatorskim Smart Home & Security, a produkty i rozwiązania TELKOM-TELMOR idealnie uzupełniają naszą ofertę w tym zakresie. Sukcesywna rozbudowa portfolio rozwiązań skierowanych do tego segmentu rynku jest ważnym elementem długofalowej strategii rozwoju. – powiedział Tomasz Skoczylas, Dyrektor Działu Smart Home, Security & Digital Signage, ACTION S.A.

 

Firma TELKOM-TELMOR posiada w swej ofercie elementy do budowy indywidualnych instalacji antenowych oraz wysoce wyspecjalizowane urządzenia elektroniczne wykorzystywane w technice cyfrowej do obsługi sieci HFC, infrastruktury optycznej oraz do odbioru telewizji cyfrowej DVB-T w dużych instalacjach zbiorowych RTV/SAT.

 

Już wkrótce firma ACTION zaprosi swoich klientów na szkolenia techniczne z zakresu projektowania, montażu i uruchamiania instalacji HFC, DVB-T, RTV/SAT w oparciu o produkty TELKOM-TELMOR.

Data:: 2017-02-23 powrót
#