#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A.

Action S.A. to spółka dystrybucyjna oraz podmiot odpowiedzialny za całościowe zarządzanie Grupą Kapitałową ACTION. Swoją działalność rozpoczęła w 1991 r. od handlu oprogramowaniem i peryferiami komputerowymi. Stopniowo oferta spółki rozszerzała się o kolejne kategorie związane z szeroko pojętym IT, później również AGD/RTV i GSM. W 2006 r. ACTION zadebiutowało na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a jego debiut „Gazeta Giełdy Parkiet” uznała za najlepszy w tamtym roku. Z czasem, aby dostosować biznes do zmieniającego się rynku, do portfolio spółki włączano kolejne kategorie produktowe, w tym m.in. artykuły dziecięce, zabawki, kosmetyki czy elektronarzędzia. Dzięki temu dziś, po ponad 25 latach działalności, Action to ogromna grupa handlowa, która posiada w swojej ofercie ponad 30 tys. produktów.

CloudTeam

CloudTeam jest jedną z wiodących firm szkoleniowych IT w Polsce specjalizującą się w tematyce Cloud Computingu, zarówno w zakresie usług konsultingowych, jak i szkoleniowych. Działając na obszarze całej Polski, dostarcza autoryzowane szkolenia i usługi Amazon Web Services (AWS) dla CIO, architektów, operatorów systemów i programistów. Zakres usług obejmuje również technologie takie jak Microsoft Azure, Office365, Google Cloud Platform, G Suite, oraz inne rozwiązania oferowane przez firmy Microsoft, Citrix, Comptia i Veeam.

Organizacja Leading Learning Partners Association (LLPA), której wyłącznym partnerem w Polsce jest CloudTeam, została uhonorowana nagrodą “Microsoft Partner of the Year 2020 Learning Award”. Wyróżnienie zostało przyznane za dostarczanie wyjątkowych rozwiązań i usług w dziedzinie nauczania na całym świecie.

#