#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A.

Action S.A. to spółka dystrybucyjna oraz podmiot odpowiedzialny za całościowe zarządzanie Grupą Kapitałową ACTION. Swoją działalność rozpoczęła w 1991 r. od handlu oprogramowaniem i peryferiami komputerowymi. Stopniowo oferta spółki rozszerzała się o kolejne kategorie związane z szeroko pojętym IT, później również AGD/RTV i GSM. W 2006 r. ACTION zadebiutowało na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a jego debiut „Gazeta Giełdy Parkiet” uznała za najlepszy w tamtym roku. Z czasem, aby dostosować biznes do zmieniającego się rynku, do portfolio spółki włączano kolejne kategorie produktowe, w tym m.in. artykuły dziecięce, zabawki, kosmetyki czy elektronarzędzia. Dzięki temu dziś, po ponad 25 latach działalności, Action to ogromna grupa handlowa, która posiada w swojej ofercie ponad 30 tys. produktów.

ACTIONMED

Actionmed to spółka zajmująca się dystrybucją wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. W swoim portfolio posiada produkty i rozwiązania największych światowych producentów, w tym m.in. Siemens, Sony, Carefusion, WDM czy Farmadosis. Oferta Actionmed zbudowana jest wokół dwóch głównych obszarów: diagnostyki obrazowej i systemów automatycznej dystrybucji leków. Zespół wysokokwalifikowanych inżynierów odpowiada za profesjonalne wsparcie swoich klientów na każdym etapie współpracy.

Active&Food

Action (Guangzhu) Trading Ltd.Co to spółka zajmująca się eksportem polskich produktów spożywczych do Chin. Jest zarejestrowana w Strefie Ekonomicznej NANSHA, a jej biuro operacyjno-handlowe zlokalizowane jest w centrum miasta Kanton. Action Trading posiada wszystkie wymagane prawem chińskim zezwolenia na import/eksport oraz sprzedaż wszystkich produktów spożywczych na terenie Chin, włącznie z licencją na obrót solą oraz alkoholem. Na rynku chińskim spółka współpracuje z lokalnymi dystrybutorami oraz dużymi chińskimi i międzynarodowymi sieciami handlowymi, do których sprzedaje produkty sygnowane markami producentów polskich oraz własnymi.

ACTION Centrum Edukacyjne

ACTION Centrum Edukacyjne jest jedną z wiodących firm szkoleniowych IT w Polsce specjalizującą się w tematyce Cloud Computingu, zarówno w zakresie usług konsultingowych, jak i szkoleniowych. Działając na obszarze całej Polski, dostarcza autoryzowane szkolenia i usługi Amazon Web Services (AWS) dla CIO, architektów, operatorów systemów i programistów. Zakres usług obejmuje również technologie takie jak Microsoft Azure, Office365, Google Cloud Platform, G Suite, oraz inne rozwiązania oferowane przez firmy Microsoft, Citrix, Comptia i Veeam.

Action Games Lab

Action Games Lab to spółka produkująca gry na urządzenia mobilne. Jej twórcami są eksperci z branży gamingowej i IT oraz zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy łączą swoje pasje z innowacyjnymi technologiami. Wykorzystując ich doświadczenie, które spotyka się z uznaniem najbardziej wymagających miłośników multimedialnej rozrywki, spółka, prócz projektów gier, planuje zająć się szeroko pojętą rozrywką multimedialną, dostępną na wszystkich platformach.

#