#
Jesteś na stronie głównej # #

SFERIS

Sferis jest dynamicznie rozwijającą się specjalistyczną siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT i RTV/AGD. Sferis istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A. Wartość spółki budują przede wszystkim salony własne zlokalizowane w najbardziej prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce, ale także salony partnerskie i stoiska typu "wyspa". Sferis w swoich salonach oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach. W myśl hasła sieci: „Zaufaj Ekspertom” wykwalifikowany personel Doradców, stale podnoszący swoje kompetencje, dba o maksimum satysfakcji Klienta. Ważnym atutem w rozwoju kolejnych projektów e-commerce jest fakt korzystania przez spółkę z jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce pozwalającego na bezproblemową obsługę tysięcy zamówień dziennie. Sieć Sklepów Sferis zdobyła wyróżnienie kupujących „Złoty Laur Klienta” w kategorii „Sklepy Komputerowe” (2010,2011,2012) oraz w latach 2011 i 2012 została Laureatem Konkursu „Bezpieczny eSklep”, którego celem jest promocja dobrych praktyk gospodarczych w handlu elektronicznym, a w szczególności jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług.

Gram.pl

Gram.pl to jeden z największych polskich serwisów społecznościowo-redakcyjnych o grach komputerowych, konsolowych oraz szeroko pojętej rozrywce dla graczy w Polsce. Gram.pl to także największy polski sklep internetowy z szerokim asortymentem gier, akcesoriów komputerowych i konsol. Gram.pl posiada ponad 130 punktów odbiorów osobistych, które umożliwiają graczom szybki dostęp do zakupionych przez nich produktów. Wyraźnym wyróżnieniem sklepu internetowego gram.pl było powierzenie mu na wyłączność przez CD Projekt sprzedaży przedpremierowej Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Portal organizuje wiele konkursów dla internautów, publikuje także prestiżową listę TOP 10. Gram.pl jest Członkiem Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego. Sklep gram.pl został także laureatem raportu „Zaufanie jako podstawa e-commerce” opublikowanym we współpracy portalu finansowego Bankier.pl i porównywarkę Ceneo.pl. Gram.pl jest jednym z czołowych serwisów zajmujących się cyfrową dystrybucja gier komputerowych, posiadając w swojej ofercie kilkaset tytułów.

ACTION Centrum Edukacyjne - najlepszy ośrodek szkoleniowy IT w Polsce

ACTION Centrum Edukacyjne oferuje szkolenia autoryzowane, autorskie i konsultacje z zakresu różnorodnych dziedzin informatyki. Kształci osoby związane z branżą informatyczną i pomaga w uzyskaniu międzynarodowych certyfikatów zawodowych dzięki ośrodkom egzaminacyjnym firm Prometric oraz Pearson VUE. ACTION Centrum Edukacyjne jest aktualnie największym centrum szkoleniowym Microsoft w Polsce. W roku fiskalnym Microsoft 2012 z samej oferty autoryzowanych szkoleń Microsoft skorzystało ponad 3 000 studentów. To również największy w Polsce ośrodek egzaminacyjny firmy Prometric. Oferuje szkolenia komercyjne oraz szkolenia dofinansowane z środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Dzięki mobilnym salom szkoleniowym i laboratoriom dostarczonym w oparciu o infrastrukturę Cloud szkolenia ACTION Centrum Edukacyjne mogą być realizowane na obszarze całej Polski. W 2012 roku po raz drugi z rzędu prestiżowe wyróżnienie 2012 Microsoft Partner of the Year Learning Center trafiło do ACTION Centrum Edukacyjne. Tytuł przyznano na corocznej konferencji Microsoft Strategy Partner Conference 2012. Firma Microsoft doceniła innowacyjność ośrodka w zakresie oferowanych rozwiązań edukacyjnych, jakości świadczonych usług oraz ilość zrealizowanych szkoleń.

SFK

Program Solidna Firma Komputerowa (SFK) działa od 2005 r., skierowany jest do solidnych i sprawdzonych partnerów handlowych ACTION S.A. W ramach inicjatywy SFK stworzona została ogólnopolska sieć detaliczna branży IT i RTV/AGD w oparciu o sklepy będące liderami na rynkach lokalnych. W 2009 r. powstał projekt „Sfera Komputera” w celu optymalnej koordynacji działań marketingowych sklepów zrzeszonych w SFK. W 2010 r. wdrożony został nowatorski sklep internetowy www.sfk.pl działający na rzecz ponad 40 niezależnych podmiotów gospodarczych. Sklep ten pozwala na sprawną obsługę Klienta w oparciu o ofertę i doświadczenia wypracowane przez dystrybutora.

ACTION Energy

Spółka ACTION Energy powstała w 2009 roku. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych.

Action Games Lab

W 2014 roku spółka ACTION stworzyła firmę Action Games Lab, produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Jej twórcami są eksperci z branży gamingowej i IT oraz zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy łączą swoje pasje z innowacyjnymi technologiami. Wykorzystując ich doświadczenie, które spotyka się z uznaniem najbardziej wymagających miłośników multimedialnej rozrywki, Spółka prócz projektów gier planuje zająć się szeroko pojętą rozrywką multimedialną, dostępną na wszystkich platformach. Celem spółki jest stworzenie mobilnej doskonałości w świecie gier na rynkach całego świata, przy poszanowaniu jej podstawowych wartości, jakimi są: jakość, rozwój, wzajemność oraz innowacyjność.

Action Europe GmbH

Firma powstała na bazie aktywów Devil A.G., co zapewniło jej płynne funkcjonowanie na rynku niemieckim od początku istnienia, a także dużą popularność - Devil był czwartą pod względem rozpoznawalności marką wśród dystrybutorów IT w tym kraju. W 2014 spółka Action zwiększyła swoje zaangażowanie w Devil GmbH i stała się jego jedynym właścicielem. Aby podkreślić kierunek zmian w zasadach działania spółki Devil i obowiązujące nowe, światowe standardy dystrybucji, zdecydowano również o zmianie nazwy na Action Europe GmbH.

#